Zamość kulturową soczewką

  • 11.07.2019, 12:27
  • Joanna Mazurek
Zamość kulturową soczewką
W wielobarwnych strojach, z uśmiechami na twarzach i przy tanecznych dźwiękach muzyki ze swoich ojczyzn przeszli wczoraj w korowodzie z Zamojskiego Domu Kultury na Rynek Wielki artyści, którzy przyjechali do Hetmańskiego Grodu na „Eurofolk”.

Na Rynku Wielkim odbył się koncert inaugurujący18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Eurofolk – Zamość 2019”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do niedzieli swój folklor będą prezentowały zespoły z Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Gruzji, Kanady, Węgier, USA i oczywiście Polski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad „Eurofolkiem”. Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie z artystami różnych stron świata, którzy przyjechali do Zamościa na festiwal. Będziemy ich gościć na naszej antenie jutro w paśmie „Przedpołudnie na fali” po godz. 10.15.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe