Biłgoraj. Krucjata różańcowa za Ojczyznę

  • 14.07.2019, 22:26
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Krucjata różańcowa za Ojczyznę
W każdą drugą niedzielę miesiąca w Biłgoraju odbywa się Krucjata Różańcowa za Ojczyznę organizowana przez różnorodne ruchy i stowarzyszenia religijne. Tym razem procesję różańcową zorganizowała (14.07) Akademia Myśli Chrześcijańskiej.

Koordynator Akademii, Stanisław Schodziński podkreślał, że tym razem procesja miała charakter wynagradzający za grzechy znieważania Boga i Matki Bożej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Diecezjalny Moderator Żywego Różańca, ks. Julian Brzezicki dodał, iż naszym obowiązkiem jest modlitwa i troska za Ojczyznę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krucjata rozpoczęła się mszą św. w kościele WNMP w Biłgoraju, skąd wierni w procesji różańcowej udali się do Sanktuarium Św. Marii Magdaleny, gdzie uroczystość zakończyło ucałowanie relikwii Patronki Sanktuarium.

Joanna Ferens

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe