Gromada. Turniej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj

  • 14.07.2019, 22:54
  • Joanna Ferens
Gromada. Turniej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj
Już po raz XVIII na boisku sportowym w Gromadzie (14.07) odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj.

Wójt Wiesław Różyński w rozmowie podkreślał, iż turniej jest już cykliczną imprezą i na trwałe zapisał się w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminę Biłgoraj:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przewodniczący Rady Powiatu Biłgorajskiego, Marian Kurzyna w rozmowie zaznaczał, iż na turniej do Gromady zawsze wraca z sentymentem i cieszy się, że to przedsięwzięcie zyskuje coraz większą popularność:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W skład zespołu sędziowskiego weszły osoby delegowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu, zaś rolę sędziego głównego pełnił Andrzej Swacha, który wyjaśniał, jakie kryteria są brane pod uwagę i co sprawia, że od osiemnastu lat bierze w tym turnieju udział:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Reprezentantem drużyny z Korytkowa Dużego jest Paweł Grabias, który tłumaczył, dlaczego sport jest ważny w życiu młodego człowieka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim za zaangażowanie w organizację wydarzenia oraz zawodnikom, sędziom i trenerom dziękował wójt Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obok Turnieju odbyły się także imprezy towarzyszące m.in.  pokazy Strongmanów z Wałbrzycha i różnorodne atrakcje dla dzieci. Na zakończenie do tańca zagrał zespół ‘Meffis’, zaś gwiazdą wieczoru był zespół Pudzian Band.

Organizatorami Turnieju był Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Uczniowski Klub Sportowy w Gromadzie, Ochotnicza Straż Pożarna w Gromadzie oraz mieszkańcy Gromady i Majdanu Gromadzkiego.

 

Wyniki:

I miejsce - drużyna z Dąbrowicy i Kolonii Sól

II miejsce – drużyna z Soli

III miejsce - drużyna z Gromady

 

Król strzelców – Paweł Hadam (drużyna z Bidaczowa)

Najlepszy zawodnik – Piotr Rękas (drużyna z Dąbrowicy)

Najlepszy bramkarz – Kacper Ćwikła (drużyna z Soli)

Młody talent – Gabriel Zygmunt (drużyna z Korytkowa Dużego)                            

Joanna Ferens

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe