Biuro czeka

  • 15.07.2019, 15:01
  • Joanna Mazurek
Biuro czeka
Program „Czyste Powietrze” bliżej mieszkańców Powiatu Zamojskiego.

Od dziś mogą już korzystać z punktu informacyjnego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska realizującego program ,,Czyste Powietrze”, który znajduje się w siedzibie Starostwa.
Mówi Starosta Zamojski Stanisław Grześko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W oficjalnym rozpoczęciu działania punktu informacyjnego udział wziął Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski.
Mamy do czynienia z epokowym programem – podkreślał.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O to jak wygląda procedura składania wniosku w ramach programu „Czyste Powietrze” zapytaliśmy pracownik nowo otwartego biura, Annę Król.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że osoby, które będą miały problem ze skorzystaniem ze strony internetowej programu „Czyste Powietrze”, również będą mogły skorzystać z pomocy świadczonej w Starostwie Powiatowym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe