Niedziela Radiowa w Komarowie

  • 02.08.2019, 15:59 (aktualizacja 03.08.2019, 09:08)
  • Katarzyna Muszyńska
Niedziela Radiowa w Komarowie
Katolickie Radio Zamość w ramach Niedzieli Radiowej w najbliższą niedzielę (04.08) odwiedzi parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Komarowie.

Katolickie Radio Zamość w ramach Niedzieli Radiowej w najbliższą niedzielę (04.08) odwiedzi parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Komarowie. To bardzo wyjątkowe miejsce podkreślają parafianie i proboszcz, ks. Franciszek Nieckarz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo niezwykłe jest także tutaj przywiązanie do tradycyjnej modlitwy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Serdecznie zapraszamy do słuchania naszej rozgłośni w niedzielę o godz. 12.00 będziemy z komarowskiej parafii transmitować dla Państwa mszę św.

Rozmowy z księżmi i parafianami na antenie KRZ w niedzielę (04.08) o godz. 17.00, powtórka w poniedziałek po godz. 13.00.

Katarzyna Muszyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe