Bądźmy tam

  • 08.08.2019, 09:44 (aktualizacja 08.08.2019, 13:28)
  • Joanna Mazurek
Bądźmy tam
Trzeba jej teraz dużo, a dawców w wakacje jest mniej. Mowa oczywiście o krwi. Terenowe akcje jej poboru są organizowane w wielu miejscach naszego regionu. Jedną z nich jest „Wakacyjne doładowanie krwi”, które odbędzie się w niedzielę w świetlicy wiejskiej w Mokrem koło Zamościa.

Pobór krwi trwać będzie od godz. 8:00 do 14:00, a sama akcja, jak tłumaczy Piotr Kudyk, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, organizowana jest w ramach „Bitwy Sołectw – do Ostatniej Kropli Krwi”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do udziału w akcji zaproszone są nie tylko osoby mieszkające na terenie Zamojszczyzny. Organizatorzy czekają na całe rodziny i zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Mówi Rafał Kamiński, zastępca prezesa Klubu Honorowych Dawców Krwi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że kolejna, ostatnia już w tym roku akcja w ramach „Bitwy Sołectw – do Ostatniej Kropli Krwi” odbędzie się dopiero 10 listopada w Szkole Podstawowej w Płoskiem, tym bardziej więc zachęcamy do tego, by wybrali się Państwo w najbliższą niedzielę do świetlicy wiejskiej w Mokrem.

 

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe