Królowa Mleka

  • 19.10.2016, 06:46 (aktualizacja 19.10.2016, 13:23)
  • Bartłomiej Surmacz
Królowa Mleka
Fundacja Promocji Zdrowego Żywienia PROCIBUS związana z branżą mleczarską zawitała wczoraj (18 października) z projektem o nazwie „Królowa Mleka” do Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu

Krystyna von Nathusius przedstawicielka tej fundacji powiedziała o charakterze tego projektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jaki jest cel tego projektu?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pogram ten w innych krajach europejskich ma tam bogatą tradycję, Fundacja PROCIBUS zajęła się tym projektem w Polsce, jak wygląda przebieg spotkania z księżniczką lub królową mleka - mówiła Krystyna von Nathusius.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W roku 2016 Księżniczką Mleka została Joanna Pyś z Zamościa, absolwentka Szkoły Podstawowej nr 7 obecnie studentka Technologii Żywności na specjalności technologia żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczny jesienny program edukacyjny organizowany jest w kilku miastach Polski w całości finansowany jest ze środków Funduszu Promocji Mleka.

Bartłomiej Surmacz

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe