Memoriał Jerzego Osoby

  • 12.08.2019, 10:23 (aktualizacja 22.08.2019, 08:42)
  • Małgorzata Kryk
Memoriał Jerzego Osoby
KT Return Zamość organizuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a motywacją do sprawdzenia umiejętności jest udział w licznych turniejach. W okresie wakacyjnym Return prowadzi także bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu nauki gry w tenisa. Wszyscy, niezależnie od wieku i poziomu posiadanych umiejętności mają możliwość zapoznania się z zasadami, które obowiązują na korcie.

Popularyzacja tenisa i ranga turniejów, które odbywają się w Zamościu sprawia, że biorą w nich udział nie tylko zawodnicy z naszego województwa, ale również z Polski. W miesiącu sierpniu zbliżającym się wielkim wydarzeniem jest Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów Memoriał Jerzego Osoby. Mogą wziąć w nim udział sympatycy tenisa zimnego, a dwudniowe rozgrywki odbędą się w dn. 24-25.08 na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu, o czym informuje Jerzy Romański, dyrektor turnieju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Memoriał poświęcony Jerzemu Osobie w Zamościu odbędzie się po raz pierwszy. Jerzy Osoba od młodych lat związany był ze sportem i reprezentował barwy Returnu w kategorii wiekowej +75.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Osoba przez osiem lat był także członkiem zarządu Zamojskiego Towarzystwa Tenisowego Klubu Tenisowego RETURN i jako sympatyk tenisa regularnie brał udział w turniejach organizowanych nie tylko w Zamościu, ale również w Chorzowie, Warszawie, Krakowie czy Łodzi. Zawsze z optymizmem podchodził do życia i wszystkich niezależnie od wieku, a przede wszystkim seniorów zachęcał do uprawiania tenisa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla najlepszych graczy przewidziano atrakcyjne nagrody oraz dyplomy, medale i puchary. Osoby zainteresowane udziałem w turnieju mogą zapisać się do czwartku (22.08) do godz. 21.00 osobiście w biurze KT Return Zamość lub telefonicznie pod nr 84 638 58 80.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe