Akcja „Sierpniowy weekend”.

  • 13.08.2019, 10:56 (aktualizacja 13.08.2019, 11:21)
  • Małgorzata Kryk
Akcja „Sierpniowy weekend”.
Na drogach całej Polski w dn. 14-18.08 prowadzona będzie akcja ph „Sierpniowy weekend”. W środę (13.08) akcję rozpoczną działania drogowe pn. „Prędkość”.

Kontrole drogowe skierowane będą do kierowców, którzy zagrażają bezpieczeństwu innym użytkownikom ruchu, o czym informuje młodsza aspirant Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak co roku 15 sierpnia przypada kościelne święto Wniebowzięcia NMP oraz Święto Wojska Polskiego – święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Dla niektórych osób jest to okazja na przedłużenie urlopu, dlatego w czasie zbliżających się dni jako kierowcy na drogach możemy spodziewać się wzmożonego ruchu i większej liczby policyjnych patroli. Bowiem w ramach akcji „Sierpniowy weekend” . mundurowi na drogach kontrolować będą nieprawidłowe zachowania kierowców, o czym informuje st. sierż Agnieszka Pintal z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju..

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprócz nieprawidłowych zachowań policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolować będą stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mamy wakacje. Aby jazda na polskich drogach była bezpieczna warto zachować rozsądek i dostosować prędkość jazdy do warunków drogowych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe