Monika Feliksiak

  • 16.08.2019, 08:30
  • Małgorzata Kryk
Monika Feliksiak
Instruktorka w UKS Centrum Sztuk Walki Lider Zamość

W dzisiejszej dobie cywilizacji, kiedy młodzież szkolna dużo czasu spędza przed tabletami, komputerami czy telefonami duży problem stanowi otyłość i wady postawy Dużą popularnością cieszą się zajęcia pływackie na basenie czy ćwiczenia korekcyjne. I takie właśnie ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej z elementami sportów walk odbywają się w zamojskim OSiR.

W okresie szkolnym zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a ze względu na duże zainteresowanie rodziców w czasie wakacji ćwiczenia prowadzone są raz w tygodniu we wtorki o godz. 18.20 na sali mat.

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z elementami sportów walk zawierają w sobie elementy sumo i koluchstyl, a prowadzi je Monika Feliksiak, instruktorka zajęć z gimnastyki korekcyjnej z elementami sportów walki w UKS Centrum Sztuk Walki Lider Zamość. W Rozmowie dnia trenerka powie na czym polegają zajęcia, do kogo są adresowane i jakie korzyści wynikają z uczęszczania na tego typu ćwiczenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do zapisów. Kontakt poniżej na plakacie.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe