Piknik Służb Mundurowych

  • 16.08.2019, 09:54
  • Ewa Monastyrska
Piknik Służb Mundurowych
W Tomaszowie Lubelskim świeto Wojska Polskiego obchodzone jest jako Piknik Służb Mundurowych.

15 sierpnia, święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to także święto Wojska Polskiego, które w Tomaszowie Lubelskim jest obchodzone nie tylko poprzez uroczystą mszę świętą i zapalenie pamiątkowych zniczy,ale i Piknikiem Służb Mundurowych. O szczegółach wydarzenia powiedział burmistrz miasta Tomaszów Lubelkski, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Historia Wojska Polskiego w Tomaszowie Lubelskim jest pielęgnowana i wciąż żywa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Poseł na Sejm, Tomasz Zieliński, podkreślił wagę Cudu nad Wisłą, dla historii całego świata.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Pikniku Służb Mundurowych uczestnicy spotkania mogli przymierzyć wojskowy mundur, obejrzeć sprzęt wojskowy, policyjnym strażacki a także dowiedzieć się szczegółów na temat ich pracy. Najbardziej zadowolone z tego faktu były jednak dzieci. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie poprzedziła uroczysta msza święta w intencji polskich bohaterów oraz przyszłości Polski, odprawiona w tomaszowskim sanktuarium. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe