Wakacyjne Warsztaty Rolkowe

  • 16.08.2019, 12:15
  • Małgorzata Kryk
Wakacyjne Warsztaty Rolkowe
Wakacyjne warsztaty rolkowe odbędą się 26 sierpnia, a wiec w najbliższy poniedziałek w godz. 16:00 – 20:00 na skateparku OSiR w Biłgoraju.

Tym razem instruktorzy zaprezentują bezpieczeństwo na rolkach, a wiec jak hamować, pokonywać przeszkody i radzić sobie w awaryjnych sytuacjach. Ćwiczenia poprzez zabawę skierowane są grupy najmłodszych, którzy stawiają pierwsze kroki na rolkach, jak i średniozaawansowanych, którzy chcieliby doskonalić technikę jazdy. Warsztaty poprowadzą zawodnicy Powerslide Polska w ramach projektu Powerslide Tour 2019. W przypadku opadów deszczu warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie oświadczenia przez osoby dorosłe lub zgody rodziców przez osoby niepełnoletnie. Formularz można pobrać ze strony biłgorajskiego OSiR lub w dniu warsztatów.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe