Nielegalni migranci zatrzymani

  • 19.08.2019, 09:58 (aktualizacja 19.08.2019, 10:59)
  • Małgorzata Kryk
Nielegalni migranci zatrzymani Straż graniczna
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Oddziału Celnego z Hrebennego we wtorek (13.08) na terenie dpg w Hrebennem ujawnili dwóch nielegalnych migrantów.

Mężczyźni ukryci w naczepie ciężarówki próbowali wjechać do Polski. Migrantami okazali się obywatele Syrii, którzy nie posiadali dokumentów uprawniających do pobytu na terytorium Polski. O zatrzymaniu migrantów informuje porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mężczyznom za próbę nielegalnego przekroczenia granicy postawiono zarzuty. Postępowanie karne wszczęto także wobec kierowcy, który pomógł mężczyznom w przedostać się na terytorium Polski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Krajem docelowym, do którego chcieli dotrzeć nielegalni migranci miały być Niemcy.


 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe