Paary. Dożynki Gminno – Parafialne 2019

  • 19.08.2019, 18:17
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Paary. Dożynki Gminno – Parafialne 2019 Ks. Mariusz Pastuszak

W Paarach odbyły się (18.08) Dożynki Gminno – Parafialne. Organizatorami były Gmina Susiec i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla w Hucie Różanieckiej. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele filialnym w Paarach. Podczas której został pobłogosławiony chleb i wieńce dożynkowe. Po Eucharystii wszyscy obecni udali się na plac dożynkowy na dalszą część uroczystości. Dożynki są czasem dziękczynienia, mówi Administrator Parafii Huta Różaniecka, ksiądz Piotr Lizakowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Praca na roli nie jest lekka, ale satysfakcjonująca, dodaje Starościna Dożynek, Beata Sienkiel:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejscowość w której odbywają się dożynki jest co roku inna, mówi Wójt Gminy Susiec, Zbigniew Naklicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich licznie przybyłych gości czekały występy zespołów śpiewaczych z Gminy Susiec i nie tylko, stoiska z potrawami regionalnymi, warsztaty garncarskie, i wiele innych atrakcji.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (114)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe