Nie popływamy

  • 20.08.2019, 12:22 (aktualizacja 20.08.2019, 14:37)
  • Małgorzata Kryk
Nie popływamy
Kryta Pływalnia OSIR, która znajduje się przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu, od przyszłego tygodnia, a wiec w dn. 26.08 -15.09 będzie zamknięta z powodu przerwy technologicznej.

Co roku na przełomie sierpnia i września na terenie basenu odnawiane są nicki basenowe, zaplecza sanitarne i szatniowe oraz wymieniana jest woda. Obiekt wodny dysponuje małym rekreacyjnym basenem oraz dużym, o długości 25. metrów. Kryta Pływalnia posiada także atrakcje wodne typu: zjeżdżalnia, bicze wodne, gejzery, kaskadę wodną, jacuzzi, saunę oraz jaskinię solną. Warto dodać, że nad bad bezpieczeństwem osób korzystających z obiektu czuwa trzech ratowników WOPR. Na basenie prowadzone są także różnego rodzaju zajęcia typu: aquaerobiku czy kursy nauki i doskonalenia pływania.

Po okresie wakacyjnym ze względu na duże oblężenie basenu wprowadzona będzie godzina dla klientów indywidualnych .Tory dużego basenu będą dostępne w godz. 18.00 – 19.00. Tak wiec aby umożliwić miejsce osobom chcącym popływać zajęcia nauki pływania (prowadzone przez instruktorów) będą odbywać się do godz. 18.00 oraz po godz. 19.00.

Po remoncie basen będzie otwarty w poniedziałek (16.09) w godz. 6.00 – 22.00.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe