Zakończyła się XVI edycja Festiwalu New Cooperation Zamość 2019

  • 21.08.2019, 10:01 (aktualizacja 21.08.2019, 10:43)
  • Łukasz Kot
Zakończyła się XVI edycja Festiwalu New Cooperation Zamość 2019
Był to dobry Festiwal - twierdzi Grzegorz Obst

Zakończyła się XVI edycja Festiwalu New Cooperation Zamość 2019. W Jazz Club Kosz w Zamościu mogliśmy wysłuchać legendarnej jazzowej grupy Heavy Metal Sextet, Magdaleny Stopy z córką Magdaleną w koncercie Bossanova, Dawida Gębalę i Gabrielę Kundziewicz z nurcie piosenki autorskiej, bluesową formację The Shoemakers Blues Band i na zakończenie w debiutanckim koncercie nową formację John Kill Band. Z przebiegu Festiwalu zadowolony jest Grzegorz Obst ze Stowarzyszenia Zamojski Klub Jazzowy im. Mieczysława Kosza w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

A już w dniach 6-7 września odbędą się po raz czterdziesty szósty Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gwiazdami które wystąpią podczas festiwalowych dwu dni będą laureatki ubiegłorocznej 45 edycji Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych Magdalena Stopa i Gabriela Kundziewicz.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe