zmieniał tożsamość, by nie trafić do wiezienia

  • 22.08.2019, 10:00
  • Małgorzata Kryk
zmieniał tożsamość, by nie trafić do wiezienia
Mundurowi z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w poniedziałek (19.08) w Hrebennem podczas kontroli granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy.

Mundurowi  z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w poniedziałek (19.08) w Hrebennem podczas kontroli granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy. W samochodzie mężczyzny znajdowały się meble oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy. O Szczegółach kontroli granicznej  informuje porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak się okazało mężczyzna na terenie Polski był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego aby uniknąć odpowiedzialność karnej kilkukrotnie zmieniał swoja tożsamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Cudzoziemcowi ogłoszono zarzuty dotyczące przestępstwa skarbowego oraz przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom. Po zakończeniu prowadzonych w sprawie czynności, cudzoziemiec został przekazany do Zakładu Karnego.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe