Kierowco zwolnij

  • 22.08.2019, 10:40
  • Małgorzata Kryk
Kierowco zwolnij
W piątek (23.08) od wczesnych godzin porannych na terenie naszego województwa prowadzona będzie akcja pn. „Prędkość”.

Podczas tych działań mundurowi za pomocą urządzeń do pomiaru prędkości czuwać będą nad bezpieczeństwem podróżujących. Przed nami przedostatni weekend wakacji, zatem podróżni, korzy wybierają się na wypoczynek na drogach mogą spodziewać się wzmożonych kontroli.
O głównych działaniach jutrzejszej akcji informuje st. sierż Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do wielu wypadków w ruchu drogowym dochodzi za sprawą kierowców, którzy stosują nadmierną prędkość. Natomiast przestrzegamy także pieszych, aby nosili przy sobie elementy odblaskowe, zwłaszcza w terenie niezabudowanym, o czym informuje ficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby jazda na polskich drogach była bezpieczna warto zachować rozsądek i dostosować prędkość jazdy do warunków drogowych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe