Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour

  • 24.08.2019, 10:15
  • Joanna Ferens
Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour
Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju  zapraszają na warsztaty rolkowe   Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj.

Biłgorajskie warsztaty rolkowe Powerslide Tour odbędą się 26 sierpnia – w poniedziałek w godzinach 16.00 - 20:00, na terenie Skateparku przy ul. Targowej. W programie dwa bloki ćwiczeniowe 16-17:30 i 17:45 - 19:15 na które organizatorzy zapraszają zarówno dzieci jak i dorosłych, to warsztaty dla tych, którzy dopiero zaczynają rolkową przygodę oraz tych, którzy szlifują nabywane latami umiejętności! Z kolei o godzinie 19:15 nastąpi pokaz jazdy mistrzów, będzie na co popatrzeć: skoki, slajdy, slalom…, następnie zostaną uczestnikom wręczone nagrody i dyplomy.

Biłgorajskie warsztaty poprowadzą:

  • Ewelina Czapla - Mistrzyni Polski oraz wielokrotna medalistka pucharu świata we Freestyle Slalomie. Szkoleniowiec Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich i instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
  • Aleksey Martsenyuk - Mistrz Europy w slide'ach. Specjalizujący się w nauce zaawansowanych technik hamowania.
  • Patrycja Najda - Mistrzyni Polski w jeździe agresywnej na rolkach oraz w speed slalomie. Instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce podstaw jazdy miejskiej oraz skoków.
  • Justyna Czapla - Mistrzyni Polski i medalistka Mistrzostw Europy we Freestyle Slalomie specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomie dla dzieci i dorosłych.
  • Jakub Flaga - Vice Mistrz Europy w skoku nad tyczka specjalizujący się w treningach High Jump na rolkach. Rekordzista Polski w skoku nad tyczką.
  • Tomasz Ardzinski - Instruktor wrotkarstwa specjalizujący się w nauce podstaw jazdy miejskiej.
  • Jacek Skorupski - Instruktor wrotkarstwa, założyciel szkółki we Wrocławiu oraz koordynator projektu Amatorska Liga Slalomowa. Specjalizuje się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych.
  • Mateusz Bączkowicz - Instruktor wrotkarstwa specjalizujący się w nauce dorosłych -podstawy i jazda miejska.

Instruktorzy odczarują tajniki rolkowych dyscyplin, skupią się nie tylko na spektakularnych efektach, ale też na kwestiach bezpieczeństwa, czyli: co można robić na rolkach, jak robić, czego robić nie wolno i jak się zachować w nieprzewidzianych sytuacjach!

Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą rozwijać swoje rolkowe umiejętności do spędzenia z nami tego popołudnia, taka okazja się prędko nie powtórzy! Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask.

/Inf. nadesłana-Katarzyna Futyma/

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe