ks. Andrzej Łuszcz i o. Sylwester Pudło OFM Conv

  • 29.08.2019, 08:57 (aktualizacja 31.08.2019, 13:15)
  • Joanna Suszko
ks. Andrzej Łuszcz i o. Sylwester Pudło OFM Conv
Efekty diecezjalnej zbiórki "Makulatura na studnie".

Mieszkańcy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej od marca do grudnia 2018 roku mieli możliwość włączenia się w akcję "Makulatura na studnie. Przynieś makulaturę - pomóż mieszkańcom Afryki". Udało się zebrać kilkaset ton, a środki ze sprzedaży makulatury pozwoliły na budowę dwóch studni. Powstaną one w Burkina Faso. O efektach zbiórki i miejscach, w których zostaną wybudowane mówią ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w diecezji oraz o. Sylwester Pudło OFM Conv, misjonarz w Burkina Faso, koordynator budowy studni.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Więcej na temat działalności misyjnej w Burkina Faso znajdą Państwo na stronie fundacji SIĘGNIJ NIEBA
Jak powstają studnie w tym kraju, jak bardzo są one tam potrzebne, a także jak potrzebna jest pomoc zewnętrzna w realizacji takiego przedsięwzięcia? O tym w filmie poniżej.
 

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe