Wielkie Oczy - „Folklorem malowana Ziemia Lubaczowska”

  • 29.08.2019, 14:45
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Wielkie Oczy - „Folklorem malowana Ziemia Lubaczowska” Ks. Mariusz Pastuszak
Wszyscy rolnicy Powiatu Lubaczowskiego w ostatnią niedzielę (25.08) dziękowali Bogu za zebrane plony.

Gmina Wielkie Oczy była gospodarzem wydarzenia zatytułowanego - „Folklorem malowana Ziemia Lubaczowska”. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach, ksiądz Józef Florek. W okolicznościowej homilii nawiązał do Księgi Koheleta:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ciężka praca rolników daje możliwość rozwoju całego regionu, mówi Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas tegorocznego wydarzenia rolnicy dzielą się owocami swojej pracy, dodaje Starosta Dożynek Powiatowych, Mariusz Kurek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tę potrzebną całemu społeczeństwu pracę dostrzega także obecna na dożynkach, posłanka podkarpacka, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Anna Schmidt-Rodziewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem wydarzenia był Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Wójt Gminy Wielkie Oczy, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie i Centrum Kultury w Wielkich Oczach.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (199)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe