Parafialno-Gminne Dożynki w Oleszycach

  • 30.08.2019, 12:29
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Parafialno-Gminne Dożynki w Oleszycach
Parafialno-Gminne Święto Plonów w Oleszycach odbędzie się już w najbliższą niedzielę (01.09).

Tradycyjnie rozpocznie się ono uroczystym dziękczynieniem Bogu za otrzymane plony podczas Eucharystii, w kościele pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach.
Następnie korowód dożynkowy przejdzie na stadion sportowy, gdzie odbędą się wystąpienia okolicznościowe i część artystyczna.
W tym roku będzie można obejrzeć i posłuchać: Zespołu Cztery Pory Roku, Zespołu Pieśni i Tańca Kresy, i Zespołu Pieśni i Tańca Roztocze.
Około godziny 20.00 rozpocznie się koncert zespołu Lachersi, a około godziny 21.30 zespołu Rompey. Po zakończeniu występów gwiazd wieczoru, będzie można bawić się na zabawie tanecznej do białego rana.

Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce serdecznie zaprasza.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe