Diecezjalne Święto Plonów w Krasnobrodzie

  • 03.09.2019, 17:32
  • Joanna Ferens
Diecezjalne Święto Plonów w Krasnobrodzie Fot. tropter.com.pl  
Już w najbliższą niedzielę (08.09) w Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalno Święto Plonów. Eucharystii przewodniczył będzie ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej, ks. bp Marian Rojek.

Na wydarzenie zaprasza, jednocześnie dziękując wszystkim zaangażowanym w organizację dożynek, diecezjalny duszpasterz rolników, ks. Józef Bednarski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczystości dożynkowe składać się będzie kilka punktów programu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dalsza część dożynek odbędzie się na placu obok budynku Informacji Turystycznej, gdzie zostanie rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy wieniec. Będzie można również obejrzeć wystawy rolnicze i sztuki ludowej oraz posłuchać występów zespołów i kapel ludowych.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe