Seniorzy w Tomaszowie

  • 06.09.2019, 10:02
  • Ewa Monastyrska
Seniorzy w Tomaszowie
5 września odbyła się III Wojewódzka Konferencja "Miejsce Seniora w Nowoczesnej Polsce"

Z jakimi problemami borykają się seniorzy? Jak starsi ludzie powinni bronić swoich praw konsumenckich? W jaki sposób państwo może zadbać o osoby starsze i ich zdrowie? Te i inne tematy zostały poruszone 05 września w Tomaszowie Lubelskim podczas III Wojewódzkiej Konferencji "Miejsce Seniora w Nowoczesnej Polsce". Na czym polegała tomaszowska debata i co miała za sobą nieść?

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, jak żyje się seniorom w Tomaszowie Lubelskim, powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Seniorzy na całej Lubelszczyźnie potrzebują wsparcia nie tylko regionalnego, ale i państwowego. Na to, co należy jeszcze poprawić, by osobom starszym żyło się lepiej, powiedział Wojewoda Lubelski, Przemysław Czarnek. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedną z aktywności osób starszych w Tomaszowie Lubelskim jest uczęszczanie na Uniwersytet Trzeciego Wieku.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak to jest być aktywnym seniorem w dzisiejszym świecie i czy nie kłóci się to z życiem prywatnym i opieką nad wnukami? Na to pytanie odpowiedziała słuchaczka na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tomaszowie, Teresa Łaba.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat potrzeb seniorów oraz ich życiu we współczesnym świecie w programie Co Przyniósł Dzień oraz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe