53. Dzień Środków Społecznego Przekazu

  • 11.09.2019, 15:31
  • Joanna Suszko
53. Dzień Środków Społecznego Przekazu
W diecezji w tym dniu (15.09) zbierane będą ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość.

W niedzielę (15.09) w Kościele w Polsce przeżywać będziemy 53. Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym dniu kierujemy naszą uwagę na funkcjonowanie mediów, szczególnie na posługę mediów i dziennikarzy katolickich.  

Tradycyjnie papież Franciszek przygotował Orędzie na ten dzień, zatytułowane „Wszyscy tworzymy jedno» (Ef 4, 25). Od wirtualnych wspólnot społecznościowych do wspólnot ludzkich”.

 Ukazywanie jedności i wspólnoty osób wierzących, należących do Kościoła, to jedno z wielu zadań jakie stawia sobie Katolickie Radio Zamość, wykorzystując dziś nie tylko fale radiowe, ale także Internet. Staramy się być blisko ludzi, ich radości i strapień. Jesteśmy świadomi, że radio nie istniałoby bez ofiarności słuchaczy i naszych diecezjan – mówi ks. Sylwester Zwolak, dyrektor Katolickiego Radia Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość będzie można składać w naszych parafiach w niedzielę (15.09) po Mszach świętych. Pamiętajmy w tym dniu także o modlitwie w intencji pracowników mediów, zwłaszcza mediów katolickich.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe