Lubaczów. Narodowe Czytanie 2019

  • 07.09.2019, 11:54
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Narodowe Czytanie 2019 Ks. Mariusz Pastuszak
Ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie zgromadziła w Lubaczowie na Rynku Miejskim (07.09) wielu miłośników, dobrej polskiej literatury.

W tym roku czytano nowele takich autorów jak: Eliza Orzeszkowa, Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Bruno Schulz, Władysław Stanisław Reymont, Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz i Henryk Rzewuski. Do tegorocznej edycji Narodowego Czytania zostało zaproszonych wielu mieszkańców regionu, mówi Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej imienia Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Katarzyna Pelc-Antonik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niektórzy biorą udział w Narodowym Czytaniu po raz pierwszy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niektórzy biorą udział po raz kolejny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wzięcie udziału w tej akcji jest nobilitacją.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy uczestnicy Narodowego Czytania otrzymali okolicznościowe broszki i magnesy, a po zakończeniu wydarzenia mogli podyskutować na temat przeczytanej prozy w pobliskiej kawiarni.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe