Stary Dzików. V Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej

  • 09.09.2019, 14:10
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Stary Dzików. V Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej Ks. Mariusz Pastuszak
Już po raz piąty odbył się (08.09) Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej, tym razem w Starym Dzikowie.

Na Stadionie Sportowym spotkali się myśliwi i sympatycy łowiectwa z całego regionu. Jest to inicjatywa łącząca wszystkich łowczych, stwierdza Przewodniczący Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Przemyślu, Tomasz Makarowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Festiwalu miały miejsce różne atrakcje związane z kulturą myśliwską, dodaje Wicestarosta Powiatu Lubaczowskiego, Paweł Głaz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie trwania wydarzenia odbył się także konkurs na najlepszą myśliwską potrawę. O zróżnicowanych smakach przygotowanych potraw, opowiada członek Jury Krystyna Nieckarz-Jabłońska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednak to myśliwski gulasz zachwycił konkursową komisję i zasłużył na pierwsze miejsce, podsumowuje Przewodnicząca Jury, Agnieszka Nieckarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem Festiwalu był Starosta Lubaczowski, Wójt Gminy Stary Dzików oraz Zarządy Kół Łowieckich Powiatu Lubaczowskiego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe