Biłgoraj. Powiatowa inauguracja roku szkolnego

  • 10.09.2019, 13:03
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Powiatowa inauguracja roku szkolnego
W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyła się (09.09)  powiatowa inauguracja roku szkolnego 2019/2020 dla wszystkich placówek, których organem prowadzącym jest powiat biłgorajski.

Wszystkich zebranych powitał dyrektor ZSZiO, Adam Balicki, który już na początku życzył wszystkim satysfakcji z pracy z nowym roku szkolnym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta Andrzej Szarlip w szczególny sposób zwrócił się do uczniów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecnie w placówkach prowadzonych przez powiat biłgorajski uczy się blisko 4 100 uczniów, w tym także młodzież z Ukrainy. Powiat stara się również zapewnić uczniom i nauczycielom jak najlepsze warunki nauki i pracy, dlatego też na rozwój infrastruktury i bazy oświatowej w 2018 roku zostało wydatkowane ponad 11 mln zł, co stanowiło prawie 39% wydatków inwestycyjnych Powiatu.

Dopełnieniem powiatowej inauguracji roku szkolnego 2019/2020 było ‘Narodowe Czytanie’ najpiękniejszych polskich nowel.

Joanna Ferens

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe