Memoriał dr. Tomasza Teresińskiego

  • 11.09.2019, 09:10 (aktualizacja 11.09.2019, 09:52)
  • Małgorzata Kryk
Memoriał dr. Tomasza Teresińskiego
KT Return Zamość organizuje nie tylko zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz kursy nauki gry w tenisa dla osób dorosłych., ale także regularne organizuje turnieje.

Wszyscy, bo zawodnicy z Zamościa i województwa oraz z Polski mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na korcie. Popularyzacja tenisa i ranga turniejów, które odbywają się w naszym mieście sprawiają, że rozgrywki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zbliżającym się wydarzeniem jakie zaplanowano na najbliższy weekend (14-15.09) na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu jest Ogólnopolski Turniej Tenisowy lekarzy Memoriał dr. Teresińskiego. O zapisach informuje Jerzy Romański, dyrektor Turnieju.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Organizatorem turnieju jest KT Return Zamość. Wszystkich sympatyków tenisa ziemnego zachęcamy do kibicowania zawodnikom. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe