KRZ w Tuczępach

  • 11.09.2019, 12:20 (aktualizacja 12.09.2019, 09:46)
  • Joanna Mazurek
KRZ w Tuczępach
Tworzy ją zaledwie 376 parafian, a wyróżnia duża aktywność. W najbliższą niedzielę, 15 września, w ramach Niedzieli Radiowej odwiedzimy parafię pw. Świętej Anny w Tuczępach.

Tego dnia na naszej antenie będziemy transmitować Mszę św. z Tuczęp. Podczas Eucharystii o godz. 10.00 kazanie wygłosi współpracujący z naszą rozgłośnią ks. Dariusz Babiak.
Nasza parafia liczy niewielu parafian, ale to nie w ilości, a w jakości, w ludziach jest moc i siła – podkreśla proboszcz, ks. Ryszard Ostasz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Ryszard Ostasz zaprasza do odwiedzenia parafii w Tuczępach wszystkich diecezjan. Zwłaszcza, że miejsce jest malownicze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach Niedzieli Radiowej o godz.17.05 zaprosimy Państwa na spotkanie z proboszczem oraz przedstawicielami parafian. Do wysłuchania powtórki rozmów zapraszamy w poniedziałek 16 września po godz. 13.05.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe