Sprzątanie rzeki

  • 13.09.2019, 08:51 (aktualizacja 13.09.2019, 08:55)
  • Małgorzata Kryk
Sprzątanie rzeki
Po sezonie turystycznym warto zadbać o dobry wizerunek naszego regionu. Dlatego w sobotę (14.09) o godz. 12.00 wszyscy kajakarze spotkają się na Wieprzu na odcinku Hutki - Guciów. Jest to odcinek rzeki przepływający przez teren trzech gmin: Krasnobród, Adamów i Zwierzyniec. W ubiegłych latach przedsięwzięcie cieszyło się bardzo dużym powodzeniem.

W ramach akcji uczestnicy otrzymują kajaki, wiosła, kamizelki oraz niezbędne do sprzątania akcesoria. Po wspólnym sprzątającym spływie odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek na ternie Przystani Nad Wieprzem. Celem akcji jest nie tylko samo posprzątanie koryta rzeki, ale przede wszystkim wpłynięcie na świadomość dotycząca dbania o środowisko. Dlatego rozdźwięk akcji jest tak bardzo istotny.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe