Cieszanów. Ochotnicza Straż Pożarna po zawodach

  • 18.09.2019, 11:01
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Cieszanów. Ochotnicza Straż Pożarna po zawodach asp. sztab. w st. spocz. Bogusław Bernacki

Na stadionie sportowym w Cieszanowie odbyły się (15.09) XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W poszczególnych konkurencjach wzięły udział 22 drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lubaczowskiego. 8 drużyn młodzieżowych: 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców, i 14 drużyn dorosłych: 6 drużyn kobiet i 8 drużyn mężczyzn. Przygotowanie zawodników do sportowych zmagań było bardzo dobre, mówi Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, kpt. Wojciech Wus:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wykonywane przez uczestników konkurencje przyniosły niespodziewane zdarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Te zawody mają na celu przybliżyć codzienną pracę strażaków i zachęcić do włączania się w ich szeregi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie i Komendę Powiatową PSP w Lubaczowie, a nagrody finansowe ufundowane zostały przez Nadleśnictwa Narol, Oleszyce i Lubaczów.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe