Śmiało możemy pływać

  • 18.09.2019, 12:08 (aktualizacja 18.09.2019, 14:24)
  • Małgorzata Kryk
Śmiało możemy pływać
Kryta Pływalnia OSiR, która znajduje się przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu od 26.08 -15.09, była zamknięta z powodu przerwy technologicznej. Jak co o roku na na terenie basenu odnowiono: niecki basenowe, zaplecza sanitarne i szatniowe, częściowo wymieniana została woda i odremontowana została nawierzchnia zjeżdżalni.

Od tego tygodnia(16.09)  basen jest otwarty, a nowością wprowadzoną na pływalni jest godzina dla klientów indywidualnych, a więc pływacy od poniedziałku od piątku w godz. 18.00 – 19.00 mogą swobodnie korzystać z trzech torów dużego basenu oraz rekreacyjnego, o czym informuje dyrektor zamojskiego OSiR-u Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Basen swoją atrakcyjnością przyciągają osoby z Zamościa i spoza miasta, którzy na co dzień korzystają z kursów nauki i doskonalenia pływania oraz aqua aerobiku. Grupowe zajęcia pływackie rozpoczną się od października. Natomiast indywidualne zajęcia nauki i doskonalenia pływania będą prowadzone od przyszłego tygodnia, a więc od najbliższego poniedziałku (23.09). Jednak z uwagi na wprowadzoną godzinę dla klientów chcących popływać zajęcia pływackie prowadzone przez instruktorów będą odbywać się do godz. 18.00 oraz po godz. 19.00. Ze względu na duże zainteresowanie aqua aerobik, a więc zajęcia ruchowe w wodzie będą odbywać się w godz. 20.00 – 21.00 od poniedziałku do czwartku. Zajęcia dla kobiet na rekreacyjnym basenie prowadzić będzie instruktorka Beata Gaca. Obiekt wodny oprócz basenów dysponuje także: zjeżdżalnią, biczami wodnymi, gejzerami, kaskadą wodną, jacuzzi, sauną oraz jaskinią solną. Warto dodać, że nad bad bezpieczeństwem osób korzystających z obiektu czuwa trzech ratowników WOPR. Basen otwarty jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00 – 22.00.

Warto dodać, ze na obiektach zamojskiego OSiR oprócz zajęć w wodzie prowadzone są także zajęcia z zumby, ćwiczenia z piłkami i taśmami, a także zajęcia ph. „ Płaski brzuch zdrowy kręgosłup.”

Szczegóły na poniższym plakacie.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe