Lubaczów. W Zespole Szkół im. gen. J. Kustronia św. Mikołaj rozdaje stypendia

  • 19.09.2019, 10:27
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. W Zespole Szkół im. gen. J. Kustronia św. Mikołaj rozdaje stypendia
Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie i Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza uczniów do składania wniosków stypendialnych.

Celem programu jest wsparcie uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, a dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Nie było łatwo przygotować taką formę pomocy dla uczniów, mówi Koordynator programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja, Anna Śliwa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednak znaleźli się współpracownicy świętego Mikołaja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby otrzymać takie stypendium uczeń powinien wykazywać się aktywnością na rzecz społeczeństwa lokalnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podanie o stypendium można składać do 20 września do godz. 15:00 u koordynatora programu stypendialnego. Wszelkie informację dotyczące stypendium dostępne są na stronie szkoły: zs-lubaczow.com

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe