Za darmo rowerem lub MZK

  • 19.09.2019, 11:18 (aktualizacja 19.09.2019, 11:22)
  • Anna Niderla-Kudach
Za darmo rowerem lub MZK freepik.pl
22 września będziemy obchodzić Dzień bez samochodu.

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 września). W tym roku tematem przewodnim jest „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”. Miasto Zamość po raz kolejny włącza się w akcję promującą ekologiczne formy mobilności.

Organizowanym w całej Polsce wydarzeniom, towarzyszy hasło „Chodź z nami!”, które ma zachęcać do podejmowania różnego rodzaju aktywności ruchowej. Kulminacyjnym momentem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest Dzień bez samochodu, w tym roku przypadający na niedzielę 22 września.

Tego dnia w Zamościu będzie można bezpłatnie wypożyczyć rower. Mówi dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, Joanna Liberadzka-Duras.

loadingŁaduję odtwarzacz...

22 września z okazji do bezpłatnego wypożyczenia roweru mogą skorzystać całe rodziny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wypożyczalnia rowerów znajduje się w punktach informacji turystycznej na parterze ratusza (Rynek Wielki 13) i w Lunecie przy ul. ul. Łukasińskiego 2 E. Zachęcamy do skorzystania z propozycji, miejskie ścieżki rowerowe czekają!

Informujemy również, że Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Zamościu, włączając się w kampanię, ogłasza 22 września dniem bezpłatnych przejazdów dla osób, które w momencie kontroli biletów, okażą dowód rejestracyjny pojazdu (samochodu, motocykla) zarejestrowanego na swoje nazwisko, a także dokument potwierdzający tożsamość.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe