Uroczystości w Banachach

  • 19.09.2019, 21:14
  • Joanna Ferens
Uroczystości w Banachach
Religijno-patriotyczne uroczystości związane z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej i bitwą pod Banachami odbędą się w najbliższą niedzielę (22.09) o godz. 13:00 na cmentarzu wojennym w Banachach.

Na wydarzenie zaprasza współorganizator wydarzenia, proboszcz parafii w Starym Bidaczowie, ks. Rudolf Karaś:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystości rozpoczną się od odsłonięcia i poświęcenia Pomnika Żołnierzy Poległych w Bitwie pod Banachami, również tam poszczególne delegacje złożą wieńce i kwiaty. Będzie również czas na wystąpienia zaproszonych gości. Po Eucharystii zostanie odczytany Apel Poległych i oddana salwa honorowa, zaś wydarzenie zakończy program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej z Huty Krzeszowskiej.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe