Rekolekcje dla młodzieży w Łabuniach

  • 20.09.2019, 12:00 (aktualizacja 20.09.2019, 12:03)
  • Joanna Suszko
Rekolekcje dla młodzieży w Łabuniach
Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi zapraszają młodzież na rekolekcje do Łabuń.
 
 
Pierwszy turnus, przeznaczony dla młodzieży w wieku od 13 do 15 lat odbędzie się w terminie 4-6 października. Rekolekcje zatytułowane 'Zaryzykować życie” poprowadzi franciszkanin o. Adam Misiak.
Drugi turnus odbędzie się tydzień później (od 11 do 13 października) i jest przeznaczony dla młodzieży licealnej. Poprowadzi je werbista, o. Henryk Ślusarczyk. Tytuł rekolekcji: 'Bo On taki był… a moja misja to być takim jak On”.
 
Koszt udziału w rekolekcjach to 80 zł. Zgłoszenia siostry przyjmują e-mailowo. Dla młodszej młodzieży pod adresem: [email protected], a na drugie rekolekcje pod adresem: [email protected]
Joanna Suszko

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe