Radioterapia stereotaktyczna

  • 20.09.2019, 13:33 (aktualizacja 20.09.2019, 14:31)
  • Ewelina Michalska
Radioterapia stereotaktyczna fot. Ewelina Michalska
Dziś (20.09) w w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Zamościu, miała miejsca konferencja pt. "Stereotaktyczna radioterapia zmian wewnątrz i pozaczaszkowych. Nowoczesne możliwości leczenia."

W jakim celu została zorganizowana, mówi dr Krzysztof Patyra, Z-ca Dyrektora ds. Medycznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Lekarz specjalista radioterapii onkologicznej w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED, Mateusz Bilski, podczas konferencji mówił o skuteczności radioterapii stereotaktycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy leczenie onkologiczne w Polsce można porównać do leczenia w Europie zachodniej? O to zapytaliśmy kolejnego uczestnika konferencji, Kierownika Kliniki Neurochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Radosława Rolę.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencję zakończyła dyskusja. Następnie miało miejsce zwiedzanie Ośrodka NU-MED.
 

Ewelina Michalska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe