Konferencja -Zabytek w Odrodzonej Rzeczpospolitej na przykładzie miasta Zamość.

  • 20.09.2019, 13:54 (aktualizacja 20.09.2019, 14:29)
  • Ewelina Michalska
Konferencja -Zabytek w Odrodzonej Rzeczpospolitej na przykładzie miasta Zamość. fot. Ewelina Michalska
'Zabytek w Odrodzonej Rzeczpospolitej na przykładzie miasta Zamość. Ochrona, funkcja, restauracja', to tytuł konferencji, odbywającej się (20.09) w sali Consulatus zamojskiego ratusza.

Maria Gmyz- Zastępca Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, w rozmowie z naszą stacją wyjaśniała, że nieprzypadkowo konferencja odbywa się właśnie w Zamościu.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dr Dariusz Kopciowski - Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków zauważył, że na przestrzeni lat wiele zabytków w Zamościu zostało odrestaurowanych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas konferencji ze swoim referatem wystąpił także dr hab. inż. Wojciech Przegon, profesor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem wydarzenia jest Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków, Prezydent Miasta Zamość oraz Muzeum Zamojskie.
 

Ewelina Michalska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe