Biłgoraj. Kromka chleba dla sąsiada

  • 21.09.2019, 17:51
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Kromka chleba dla sąsiada
W dniach 20-21 września odbyła się ogólnopolska kampania Caritas Polska ‘Kromka Chleba dla sąsiada’. Była to zbiórka żywności długoterminowej, która zostanie przekazana w postaci paczek najbardziej potrzebującym osobom starszym i samotnym. Do akcji przyłączyły się również Szkolne Koła Caritas rejonu biłgorajskiego.

Biłgorajski koordynator SKC, Mirosław Kita wyjaśniał, iż dzięki akcji można pomóc osobom najbardziej potrzebującym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mirosław Kita dodaje, że podczas tej i wielu innych akcji Caritas można liczyć na ogromne zaangażowanie młodzieży:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, iż od dwóch lat Caritas razem z ‘Biedronką’, poprzez programy społeczne i socjalne, wspiera ponad 10 tysięcy polskich seniorów.

W działania wspierające ubogich i samotnych można włączyć się poprzez SMS charytatywny o treści KROMKA wysłany pod nr 72052 (koszt: 2,46 zł z VAT) oraz przez wpłatę na konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem KROMKA.

Środki finansowe zebrane w licznych zbiórkach prowadzonych przez Caritas posłużą na zakup żywności zarówno dla osób indywidualnych jak i dla ośrodków pomocy Caritas zajmujących się ich dystrybucją.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe