Werchrata. Księża się skupiają

  • 21.09.2019, 22:16
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Werchrata. Księża się skupiają Ks. Mariusz Pastuszak
Księża Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, którzy przyjęli święcenia prezbiteratu w latach 2008 – 2012 uczestniczyli (21.09) w kolejnym dniu skupienia przygotowanym specjalnie dla nich.

Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa Liturgią Godzin, słuchanie konferencji i celebracja Eucharystii to tylko niektóre z wydarzeń, tego czasu zadumy. Dla każdego księdza chwila duchowego wytchnienia jest nieodzowna, stwierdza prowadzący ten dzień skupienia, Ojciec Duchowny Kapłanów Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, Ksiądz Krzysztof Portka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Droga w stronę Boga jest nacechowana historią spotkań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczególne miejsce w kapłańskim powołaniu zajmuje drugi brat, kapłan, mówi wikariusz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim, Ksiądz Paweł Czerwonka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki obecności w Werchracie rekolektantów, Dom Rekolekcyjny może stale się rozwijać, dodaje

Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Werchracie, Ksiądz Tomasz Kielar:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To szczególne miejsce duchowego wzrostu długo nie pozostaje puste. Już od poniedziałku nowa grupa księży rozpocznie swoje doroczne rekolekcje.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe