Europejski Tydzień Sportu

  • 23.09.2019, 09:18
  • Małgorzata Kryk
Europejski Tydzień Sportu
Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe na obiektach OSiR.

To już V edycja akcji, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale także całą Europę. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień trwa w dniach 23-30 września, pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), a głównym celem wydarzenia jest zachęcenie obywateli do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia przez cały rok. Aktywny tydzień w Biłgoraju rozpocznie się dzisiaj (23.09) o godz. 20.00 otwartym treningiem interwałowym INSANITY. Ćwiczenia rozpoczną się o godz 20:00 w hali OSiR, a poprowadzi je instruktor Adam Sarzyński. Natomiast jutro (24.09) dla najmłodszych uczestników przygotowano zajęcia lekkoatletyczne ph. „Pierwszy krok do mistrzostwa”. Zajęcia odbędą się o godz. 16.00, a poprowadzi je Dorotą Bernaś. W czwartek (26.09) biłgorajski OSiR zaprasza na zawody lekkoatletyczne szkół ponadpodstawowych. Start zaplanowano o godz. 10:00 na stadionie. Ponadto za tydzień w poniedziałek (30.09) o godz. 19:00 odbędą się zajęcia Biegam Bo Lubię, które poprowadzą instruktorki : Dorota Bernaś i Aleksandra Gontarz. Zajęcia odbędą się na bieżni lekkoatletycznej stadionu OSiR (w razie opadów deszczu odbędą się w salce fitness na I piętrze). Warto wziąć udział w wydarzeniu ponieważ wśród uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe