Nowy dyrektor pieszej pielgrzymki na Jasną Górę

  • 24.09.2019, 12:47 (aktualizacja 24.09.2019, 13:31)
  • Joanna Suszko
Nowy dyrektor pieszej pielgrzymki na Jasną Górę
Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę ma nowego dyrektora.

Decyzją biskupa diecezjalnego Mariana Rojka, 4 września funkcję tę objął proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu, ks. Marek Mazurek.

Nowy dyrektor zastąpił na tym stanowisku ks. Michała Monia. Obaj księża są doświadczonymi pielgrzymami, związanymi niegdyś z biłgorajską grupą nr 4. Dziś historia zatacza pewien krąg - podkreśla ks. Marek Mazurek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Marek Mazurek rozpoczął swoje pielgrzymowanie jeszcze przed seminarium.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Nowy dyrektor już dziś zaprasza do udziału w przyszłorocznej 38. Pieszej Zamojsko-Lubaczowskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, która tradycyjnie wyruszy 2 sierpnia. Zanim jednak nadejdą kolejne wakacje, zapraszamy do wspomnień z pielgrzymek i śledzenia strony internetowej www.pielgrzymka.info oraz kont diecezjalnej pielgrzymki w serwisach społecznościowych na facebooku, twitterze i instagramie.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe