Rywalizują na stadionie

  • 25.09.2019, 08:45 (aktualizacja 26.09.2019, 08:18)
  • Małgorzata Kryk
Rywalizują na stadionie
Za nami kolejny Czwartek Lekkoatletyczny, a w środę (25.09) odbędą się Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce.

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w dniu wczorajszym (24.09) odbyła się kolejna, bo trzecia edycja „Czwartków Lekkoatletycznych jesień 2019”. Zawody skierowane są do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego. Uczniowie rywalizują w biegach, skokach w dal i wzwyż; rzutach oszczepem oraz pchnięciu kulą. Każdy zawodnik ma prawo startu podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Jak zawsze zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje biegowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przed nami jeszcze dwa "Czwartki Lekkoatletyczne”, które zaplanowano na 30 września i 7 października. Jednak przedostatnie konkurencje lekkoatletyczne połączone będą z Otwartymi Indywidualnymi Mistrzostwami Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS w Lekkiej Atletyce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W środę (25.09) na zamojskim stadionie zaplanowano Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość, a rozpoczęcie zawodów zaplanowano o godz. 10.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Mistrzostwach Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS w Lekkiej Atletyce mogą wziąć odział wszyscy chętni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami 'Czwartków Lekkoatletycznych” są: KS „Agros” Zamość, ZTKKF oraz OSiR w Zamościu. Organizatorami Mistrzostw Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość są Gminne Kolo Szkolnego Związku Sportowego, Centrum Usług Wspólnych Gminy Zamość i Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe