Mistrzostwa Gminy Zamość

  • 25.09.2019, 15:07 (aktualizacja 25.09.2019, 15:20)
  • Małgorzata Zaręba
Mistrzostwa Gminy Zamość
Na zamojskim w środę (25.09) odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość.

Uczniowie szkół powiatu zamojskiego rywalizowali w biegach na różnych dystansach oraz w konkurencjach skokowych i rzutowych.  W Mistrzostwach rywalizowali uczniowie naszej gminy, o czym poinformował Jarosław Kalbarczyk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O konkurencjach lekkoatletycznych powiedział Piotr Chabros organizator Mistrzostw.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jarosław Kalbarczyk dodał, że biorąc pod uwagę inne kraje na Mistrzostwach Polski czy Świata - pozom sportowy jaki reprezentują Polacy jest wysoki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze miejsce w biegu na 100 m zajęła brązowa medalistka MP na tym dystansie Martyna Seń
loadingŁaduję odtwarzacz...
.


Najlepszym zawodnikom, którzy wzięli udział konkurencjach biegowych i technicznych jak skok w dal czy rzut piłeczką palantową wręczono pamiątkowe medale.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami Mistrzostw Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość byli: Gminne Koło Szkolnego Związku Sportowego, Centrum Usług Wspólnych Gminy Zamość i Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Więcej o Mistrzostwach Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce usłyszycie Państwo na naszej antenie w audycji gminnej w sobotę (28.09) o godz. 10.15. Serdecznie zapraszamy.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe