Akcja Caritas "Rodzina Rodzinie"

  • 26.09.2019, 10:20 (aktualizacja 26.09.2019, 15:33)
  • Joanna Suszko
Akcja Caritas "Rodzina Rodzinie"
W niedzielę 29 września Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej będzie gościło delegację z Syrii.

Zaproszeni goście opowiedzą o aktualnej sytuacji w Syrii. Ich przyjazd do diecezji odbędzie się w ramach akcji Caritas Polska 'Rodzina Rodzinie”. Maciej Dubicki z Caritas Polska wyjaśniał na antenie naszego radia jakie są założenia akcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jednym z działań w ramach programu jest wizyta delegacji w Polsce. Spotkania te uświadamiają Polakom potrzeby mieszkańców Syrii, a Syryjczykom ukazują dobre serca Polaków – dodaje Maciej Dubicki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, ks. Marcin Jakubiak zapowiada gdzie w niedzielę będziemy mogli spotkać się z syryjską delegacją.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkaniom towarzyszyć będzie wystawa fotografii prezentująca rzeczywistość zniszczeń wojennych. Wystawa nosi tytuł 'Aleppo 2018 – Warszawa 1944”. Więcej na temat sposobu pomocy Syryjczykom znajdą Państwo na stronie programu Caritas „Rodzina Rodzinie” www.rodzinarodzinie.caritas.pl

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe