Biłgoraj. XVIII Dzień Jesiennego Liścia

  • 27.09.2019, 20:39
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. XVIII Dzień Jesiennego Liścia
Już po raz XVIII w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju odbędzie się (05.10) Dzień Jesiennego Liścia. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godziny 13:00.

Dzień Jesiennego Liścia to czas szczególnej integracji nie tylko społeczności szkolnej, ale całego miasta - tłumaczy dyrektor szkoły, Teresa Bogdanowicz-Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie ma przede wszystkim wymiar charytatywny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pani Dyrektor podkreśla również, wyjątkową współpracę biłgorajskiej ‘Piątki’ z Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie imprezy znajdą się występy artystyczne utalentowanych uczniów ‘Piątki’, aukcje przedmiotów podarowanych przez sławne osoby, kiermasz ciast, przetworów i potraw regionalnych, sprzedaż rękodzieła, sklepik ‘Pod Złotą Rybką’ i jesienna kawiarenka.

Patronat honorowy nad XVIII Dniem Jesiennego Liścia po raz kolejny objęła małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda. Patronat medialny sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe