Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.

  • 24.10.2016, 10:51 (aktualizacja 24.10.2016, 12:09)
  • Małgorzata Zaręba
Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.
Utrzymanie dobrej sprawności ciała i zdrowia, zwiększenie odporności na choroby, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz terapia na depresje i problemy emocjonalne. Takie właśnie korzyści dostrzegają morsy.

Dlatego w dniu wczorajszym (23.10) miłośnicy zimnych kąpieli rozpoczęli sezon 2016 / 2017 nad Zalewem Miejskim w Zamościu.
Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsa, który morsem jest od 9 lat wyjaśnił jakie korzyści zdrowotne wynikają z systematycznych kąpieli wodnych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Urszula, która morsuje od ubiegłego sezonu stwierdziła, że morsy to  pozytywne osoby, dlatego zimną wodę rozgrzewa panująca atmosfera.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W wejściu do wody wzięli udział stali uczestnicy morsowania oraz nowi, dla których było to pierwsze zetknięcie z zimną wodą w okresie jesienno – zimowym. Wspólną kąpiel zapoczątkowała krótka rozgrzewka, po czym morsy zanurzyli się do głowy w wodzie. A jakie uczucia towarzyszyły morsom po wyjściu z wody?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Morsem może zostać każdy, dlatego aby wejść do wody warto zaopatrzyć się w asortymenty wodne, o czym informuje Jarosław Turlewicz
loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy Zamojskiego Klubu Morsa spotykają się nad zamojskim Zalewem Miejskim co tydzień w każdą niedziele o godz.12.00

                                                                                                Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy


Filmy:

loadingŁaduję odtwarzacz...


loadingŁaduję odtwarzacz...


loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej o morsach usłyszymy w Rozmowie Dnia, w środę (26.10) o godz. 11.15, 15.40 (powtórka).
Gościem rozmowy będzie Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsów oraz morsy.

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (39)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe