Ekozainspirowani

  • 03.10.2019, 13:28 (aktualizacja 03.10.2019, 14:02)
  • Joanna Mazurek
Ekozainspirowani
„Obserwuję, badam, chronię… Roztoczańskie ekoinspiracje” - konferencja naukowa pod tym hasłem zgromadziła w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu uczestników programu stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”.

Byli to uczniowie liceów ogólnokształcących i techników z województwa lubelskiego, nauczyciele współpracujący z uczniami przy realizacji określonych w programie zadań oraz dyrektorzy szkół.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest to niezwykle cenna inicjatywa – zwrócił uwagę obecny poseł na sejm, a do niedawna dyrektor zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie Tomasz Zieliński.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziedzictwo przyrodnicze trzeba najpierw poznać, a jeśli się je pozna, zrozumie, to wtedy łatwiej docenić jego wartość, a potem łatwiej chronić – podkreśla zastępca prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Człowiek bez przyrody zginie – zauważa jeden z uczestników programu stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencję naukową pt. „Obserwuję, badam, chronię… Roztoczańskie ekoinspiracje” zorganizowały Kuratorium Oświaty w Lublinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, a współorganizowały Starostwo Powiatowe w Zamościu, Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu oraz Roztoczański Park Narodowy.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe