Lubaczów. ARiMR szkoli rolników

  • 04.10.2019, 11:18
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. ARiMR szkoli rolników Ks. Mariusz Pastuszak
W czwartek (02.10) w Domu Dziennej Opieki działającym przy parafii pod wezwaniem świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie odbyło się szkolenie dla rolników.

Podczas tego spotkania Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przybliżyła znane już programy pomocowe, jak również wyjaśniła zasady nowo wprowadzonych. Pomoc rolnikom dotkniętym kataklizmami, program nawadniania gospodarstw czy pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej, to tylko niektóre z programów pomocy rolnikom, wyjaśnia Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy rolnicy, których uprawy zostały zniszczone w wyniku klęsk żywiołowych, mogą już składać wnioski o przyznanie pomocy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pojawił się także nowy program „Modernizacja gospodarstw rolnych - w obszarze nawadniania w gospodarstwie”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie informacje na temat programów wspierających rolników jak również formularze wniosków są dostępne na stronie arimr.gov.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe